Kuglači Gospodarske škole i kuglačice Druge gimnazije rušili čunjeve ko' od šale

Autor: Administrator , 2. 11. 2015.

Školski sportski savez Varaždinske županije je organizirao županijsko natjecanje u kuglanju za ženske i muške ekipe srednjih škola na kojem su prva mjesta pripala kuglačicama Druge gimnazije Varaždin i kuglačima varaždinske Gospodarske škole...

Partner savezu u provođenju natjecanja je Škola kuglanja ŽKK Varaždin. Natjecanje je održano u Kuglani Arene Varaždin.

Konačni poredak kod djevojaka je slijedeći:

1.mjesto:Druga gimnazija Varaždin, voditelj: Marijan Andrović, prof.
2.mjesto: Gospodarska škola Varaždin, voditeljica: Dubravka Kunić, prof.
3.mjesto:Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola Varaždin, voditeljica: Edith Vujović, prof.
4.mjesto: Srednja škola Maruševec s p.j., voditelj: Mihael Bermanec, prof.

Poredak kod mladića:

1.mjesto: Gospodarska škola Varaždin, voditelj: Ivane Štimac, prof.
2.mjesto: Prva gimnazija Varaždin, voditelj: Krešimir Bajer, prof.
3.mjesto: Druga gimnazija Varaždin, voditelj: Dario Kos, prof.
4.mjesto: Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola Varaždin, voditeljica: Edith Vujović, prof.

Sastav prvoplasiranih ekipa:

Djevojke: Druga gimnazija Varaždin – Ivana Lusavec, Dora Gredelj, Lucia Hojski, Ema Hofer, Ana Matić, voditelj: Marijan Andrović, prof.

Mladići: Gospodarska škola Varaždin – Igor Kolarić, Valentino Hruškač, Filip Hadrović, Dino Peharda, voditelj: Ivan Štimac, prof.