OBAVIJEST UČENICIMA DRUGE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Autor: Administrator , 3. 12. 2012.

Prijavi se na natječaj na Facebooku CroAids i osvoji računalo!

OBAVIJEST UČENICIMA DRUGE GIMNAZIJE VARAŽDIN

Prijavi se na natječaj na Facebooku CroAids i osvoji računalo!

Povodom Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a (1.12.) Hrvatski zavod za javno zdravstvo, UN tematska skupina za HIV/AIDS i Ministarstvo organiziraju nacionalnu kampanju promocije edukacije, zaštite i testiranja na HIV „Znanje pobjeđuje“. Kako bi promovirale važnost edukacije i zaštite zdravlja među mladima ove tri partnerske organizacije pokreću keativni nagradni natječaj "Znanje pobjeđuje – 'ajde priključi se!" za izradu  infoslika. S ciljem poticanja svjesnosti i komunikacije među mladima o HIV/AIDS-u: prevenciji, vršnjačkoj ("peer") edukaciji, odgovornom spolnom ponašanju, testiranju, ranom otkrivanju infekcije i liječenju, ljudskim pravima.

Natječaj “Znanje pobjeđuje - 'ajde priključi se!" bit će otvoren za sve zainteresirane učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske. Za sudjelovanje u natječaju, natjecatelji će se trebati prijaviti preko Facebook stranice CroAids. Natjecatelji će se moći prijaviti na način da izrade infosliku na temu prevencije HIV/AIDS-a i objave ju na Facebook stranici CroAids, za koju ljudi mogu glasati

Za radove prijavljene na natječaj mogu glasati svi koji žele „lajkanjem“ unutar aplikacije na stranici CroAids. Sve pristigle radove postaviti će se u posebnu galeriju slika na Facebook stranici CroAids. Natječaj traje od 1. do 31. prosinca 2012. godine, posebno povjerenstvo odabrat će pobjednika, a pobjednička škola će biti nagrađena osobnim računalom.

Cjeloviti tekst natječaja “Znanje pobjeđuje- ‘ajde uključi se” dostupan je na

www.facebook.com/croaids

Ravnateljica: