Natječaj za davanje u zakup poslovnog prostora Druge gimnazije Varaždin

Autor: Nikolina Srša, 21. 12. 2023.

Druga gimnazija Varaždin daje u zakup poslovni prostor ukupne površine 22,08 m2 za prodaju i posluživanje toplih i hladnih jela i napitaka te bezalkoholnih pića. Prostor nema opremu potrebnu za naznačenu djelatnost.

Predmetni prostor daje se u zakup na vrijeme od pet (5) godina.

Početna cijena zakupnine iznosi 10,00 eura mjesečno po m2 (fiksni tečaj konverzije 7,53450 kn). Škola nije u sustavu PDV-a.

Natječaj je otvoren osam (8) dana od dana objave na mrežnim stranicama Druge gimnazije Varaždin (http://www.gimnazija-druga-vz.skole.hr/). O rezultatima natječaja ponuditelji će biti obaviješteni u roku od 30 dana od dana završetka natječaja. Ponuditelji imaju mogućnost uvida u ponude na pisani zahtjev.

Prostor će se moći razgledati prema prethodnom dogovoru (tel: 042/444-450).

Ponuda za zakup poslovnog prostora mora sadržavati potrebne dozvole za rad i predloženi asortiman proizvoda s cjenikom.

Ponuditelj je dužan dostaviti:

- izvadak iz sudskog registra ne stariji od šest (6) mjeseci za pravne osobe,

-presliku obrtnice za obrtnike ovjerenu od strane javnog bilježnika,

-izvornik potvrde porezne uprave o podmirenim dugovanjima ne stariju od 30 dana od dana raspisivanja natječaja,

- potvrdu da se protiv fizičke osobe ili odgovorne osobe u pravnoj osobi ne vodi kazneni postupak.

Ponudu mogu dostaviti pravne i fizičke osobe. Ponuda za zakup mora sadržavati naziv ponuditelja, adresu OIB, MB, IBAN, ime i prezime fizičke osobe odnosno osobe ovlaštene za zastupanje ponuditelja pravne osobe, njegov OIB te kontakt podatke.

Prijave se dostavljaju poštom:

DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN,

Hallerova aleja 6a,

42 000 Varaždin

s naznakom: „Ponuda za sudjelovanje u javnom natječaju za davanje u zakup poslovnog prostora Druge gimnazije Varaždin – NE OTVARATI“.

Ugovor o zakupu zaključit će se s najpovoljnijim ponuditeljem (ponuda koja uz ispunjavanje svih natječajnih uvjeta sadrži i najveći ponuđeni iznos zakupnine).

O rezultatu natječaja ponuditelji će biti pisano obaviješteni.

Ponude s nepotpunom dokumentacijom, ponude koje ne odgovaraju uvjetima natječaja te ponude ponuditelja koji imaju dugovanja neće se razmatrati.

Školski odbor zadržava pravo odbiti svaku ponudu bez obaveze prema ponuditeljima.

Uvjeti i kriteriji zakupa te iznos zakupnine za navedeni poslovni prostor utvrdit će se ugovorom u skladu s Pravilnikom o uvjetima, kriterijima i postupku za davanje u zakup prostora i opreme te načinu korištenja vlastitog prihoda u školskim ustanovama nad kojima Varaždinska županija ima osnivačka prava, uz suglasnost Varaždinske županije.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_za_zakup_poslovnog_prostora.pdf (2.50 MB)